€ od 2700/mc brutto

Bez języka Niemcy praca od zaraz dla kierowcy kat.B w Berlinie przewóz osób

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2021 03:25

Od zaraz poszukujemy kierowców kat.B do przewozu osób starszych i niepełnosprawnych w Berlinie. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: od 2700 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dla kierowców przy przewozie osób starszych oraz niepełnosprawnych samochodem służbowym
  • pracownik otrzyma grafik i będzie odpowiedzialny za przewóz, gdy nie będzie zleceń na wożenie ludzi, możliwe są też prośby o zawiezienie dokumentów
  • trasy to głównie – dom spokojnej starości – urząd, szpital – dom, dom – rehabilitacja itp.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B
  • empatia
  • punktualność
  • samodyscyplina
  • terminowość
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • możliwość przejścia kursu pierwszej pomocy na miejscu
  • wysoka kultura osobista
  • optymizm

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość zdobycia dobrego doświadczenia
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • darmowy kurs języka niemieckiego – konieczność zdawania testów sprawdzających na poziomie dobrym, w innym przypadku konieczność uiszczenia opłaty
  • samodzielne stanowisko pracy
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Berlin 01/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 5435ff1d21df2581