€ do ustalenia

Bez języka Niemcy praca pakowanie kosmetyków dla par od zaraz Cheminitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cheminitz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 marca 2015 01:35

Poszukujemy par do tymczasowej pracy w Niemczech na taśmie produkcyjnej przy pakowaniu kosmetyków. Oferta od zaraz z Cheminitz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Cheminitz

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Czas trwania umowy: 6 tygodni

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • Praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na zrywaniu opakowań i ponownym pełnym zapakowaniu kosmetyków – głównie perfum.
  • Zadania muszą być wykonywanie ostrożnie.

Oczekiwania:

  • duże zdolności manualne
  • dokładność, sumienność
  • dynamiczne tempo, zwinność
  • zdolność do wykonywania zadań powtarzalnych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność
  • mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracodawca zawiera umowę o okres 6 tygodni
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • terminowe wypłacanie pensji – raz w miesiącu, zawsze tego samego dnia miesiąca
  • możliwość pobierania zaliczek raz w tygodniu
  • pełne ubezpieczenie
  • bezpłatne zamieszkanie na czas trwania umowy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych na adres: zuver@consultant.com z dopiskiem “Pakowanie kosmetyków w hurtowni, Cheminitz ”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-pakowanie-perfum-bez-jezyka-od-zaraz-cheminitz/

ID ogłoszenia: 77454f6f50620404

4 komentarze na “Bez języka Niemcy praca pakowanie kosmetyków dla par od zaraz Cheminitz”

  1. Wanda20.09 na 5 marca 2015 @ 14:52

    Witam razem z chłopakiem szukamy pracy proszę o kontakt wanda20.09wp.pl
    nr. tel 797794178

  2. rafalkarsznia na 7 marca 2015 @ 22:23

    Witam wraz z narzeczona jestesmy zainteresowani panstwa oferta jestesmy wstanie podjac prace od zaraz nasz numer kontaktowy 794111742

  3. Wysłałem dwa razy nasze aplikacje z adresu eskadra@onet.com.pl Nam naprawdę zależy na tej właśnie pracy i na pieniadzach. Dlaczego osoby w średnim wieku sa dyskryminowane. Mamy duże doświadczenie i chęć do pracy. Proszę o telefon +48 690223464
    Jesteśmy przygotowani na szybki wyjazd.
    M.J Lewandowski

  4. Witam razem z narzeczonym jestesmy zainteresowani Panstwa oferta pracy.Nie boimy sie ciezkiej pracy. Cv wysłalismy na adres meilowy. Prosmy o ewentualny kontakt te badz meilowy dorotaerfort@wp.pl