€ 7,80 brutto + zakwaterowanie

Bez języka Niemcy praca pakowanie perfum dla par od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 01:36

Od zaraz hurtownia z Kolonii poszukuje osób do pakowania perfum. Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka niemieckiego. Zatrudnienie do końca roku na podstawie umowy z agencją pośrednictwa.

Stanowisko: pakowacza
Miejsce pracy: Kolonia
Zarobki: 7,80 euro za godzinę brutto + bezpłatne zakwaterowanie
Liczba stanowisk: 3

Zadania:
- rozpakowywanie, przepakowywanie perfum
- naklejanie kodów, umieszczanie zabezpieczeń przeciwkradzieżowych
- kompletowanie zastawów kosmetyków
- pakowanie towaru do wysyłki, układanie na paletach

Wymagania:
- wysoka motywacja do podjęcia tymczasowej pracy w Niemczech
- gotowość do pracy na nadgodziny nawet po 12 godzin dziennie
- dobry wzrok, zręczność, dokładność
- mile widziane osoby z doświadczeniem przy pakowaniu, komisjonowaniu
- znajomość języka niemieckiego będzie atutem, ale nie jest wymagana

Oferujemy:
- bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu położonym ok 600m od miejsca zatrudnienia
- dodatki za pracę godzinach nadliczbowych
- brak prowizji za rekrutację
- wsparcie przy wszystkich formalnościach
- opieka koordynatora na miejscu
- możliwość zatrudnienia dla par ze wspólnym mieszkaniem
- oferta ma wyłącznie charakter sezonowy, pracownik nie będzie mógł przedłużyć umowy po nowym roku

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „pakowanie perfum Kolonia″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 415456d46dd7d7c

8 Odpowiedzi na “Bez języka Niemcy praca pakowanie perfum dla par od zaraz Kolonia”

  1. Agnieszka1995 na 3 listopada 2014 @ 18:12

    Witaam, wraz z chłopakiem jestesmy zainteresowani tą ofertą.
    Jesteśmy młodzi, tak więc o wiele lepiej sprawni fizycznie.

    Proszę o kontakt e-mail : agusiaa20@buziaczek.pl

  2. Witam. Jesteśmy parą i pilnie szukamy pracy na połowę listopada do końca roku, lub od polowy stycznia na czas nieokreślony. Chcielibyśmy pracować razem jeśli jest to możliwe. Pilnie prosimy o kontakt : 661369605

  3. Witam,jesteśmy z narzeczonym zainteresowani tą ofertą pracy proszę o kontakt pod numerem 605-221-810,lub ewelinaja530@gmail.com

  4. hartramphens na 5 listopada 2014 @ 20:10

    Jestem zainteresowana.
    paulina.hartramph@onet.pl

  5. Dzień dobry, jestem osoba niesłyszących czy ogłoszenia są nadał aktualna, bez język , mieszkanie są gotową , bo akurat mam rodziny w kolonia

    w Razie prosimy o kontakty pod numerem
    Tel: 530-829-009

  6. dzien dobry ja i moj kolega jestesmy zainteresowani oferta pracy,prosze o kontakt +393897899428

  7. Witam
    Jestem zainteresowany Państwa oferta jak i również gotowy do podjęcia pracy od zaraz proszę o kontakt 690226480

  8. agusiakulcz na 25 listopada 2014 @ 17:57

    Witam jestem zainteresowana oferta i proszę o kontakt +491755060091