€ na akord

Bez języka Niemcy praca sezonowa 2023 przy zbiorach szparagów w Kirchwahlingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kirchwahlingen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 grudnia 2022 01:15

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2023 dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w gospodarstwie z Kirchwahlingen przy zbiorach szparagów. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów szparagów

Miejsce zatrudnienia: Kirchwahlingen, Niemcy

Pensja: 0,75 euro

Rozpoczęcie zatrudnienia: na sezon 2023

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w gospodarstwie polowym przy zbiorze szparagów

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • zaangażowanie, pracowitość, sumienność

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu odpłatnie
  • zatrudnienie sezonowe na czas zbiorów
  • pracę w Niemczech również dla osób bez znajomości języka i doświadczenia
  • pełne wsparcie na miejscu

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  • Biuro: 004951652914691
  • tel. komórkowy 004915751965539 (rozmowa w języku polskim)

Spargelgut Meyer GmbH
Kirchwahlingen 8
29693 Böhme

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorze-szparagow-kirchwahlingen-2022/

ID ogłoszenia: 31563aacbf005d9e