€ 10,25/h +zakwaterowanie

Bez języka Niemcy praca sezonowa przy zbiorze papryki od zaraz 2021 Torgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Torgau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 grudnia 2020 03:10

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od stycznia 2021 przy zbiorze papryki. Zatrudnienie w szklarni z Torgau od zaraz i bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów warzyw

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Lokalizacja: Torgau, Niemcy

Pensja: 10,25 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz (początek stycznia)

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na plantacji przy zbiorze i pakowaniu papryki
  • zadania wykonywane są w warunkach szklarniowych
  • obowiązkiem będzie również nawożenie, nawadnianie, pielęgnacja roślin itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od stycznia
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • samodzielność
  • dobra kondycja fizyczna
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w domku jednorodzinnym z ogrzewaniem
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas określony

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „szklarnia 01/2021″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 6805fe1ca23da5e0

1 odpowiedź na “Bez języka Niemcy praca sezonowa przy zbiorze papryki od zaraz 2021 Torgau”

  1. Mariusz@82 na 9 stycznia 2021 @ 06:27

    Witam aktualne jest praca