€ 1100-1500 netto

Bez języka od zaraz dam pracę w Niemczech dla par na produkcji czekolady Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2020 03:13

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech również dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Magdeburga od zaraz na produkcji czekolady. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Zarobki: po wszelkich potrąceniach około 1100 do 1300 euro miesięcznie, z wypracowywaniem nadgodzin do 1500 euro netto miesięcznie

Lokalizacja: Magdeburg, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem pracownika będzie konfekcjonowanie i pakowanie produktów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • wysoka precyzja pracy
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie plus premia świąteczna 150€, za frekwencję 100 € netto
  • system 3 zmianowy plus dodatek za pracę w godzinach nocnych +25%
  • nadgodziny płatne są również dodatkowo +25%, za niedziele +50%
  • umowę tymczasową na czas określony – do luty/marzec 2021
  • pełny etat
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – dodatkowe ubezpieczenie, kartę EKUZ, druk A1, zaliczki na podatek dochodowy
  • zakwaterowanie
  • stałe wsparcie koordynatora
  • wsparcie w rocznym rozliczeniu podatku

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-czekolady-niemcy,oferta,7603793

ID ogłoszenia: 2415f4bb234dec8a