€ 13,85/h +dodatki

Bez języka od zaraz Niemcy praca przy pakowaniu zabawek w Essen 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2023 00:43

Dla pakowaczy na terenie Essen do podjęcia legalna praca w Niemczech przy pakowaniu zabawek. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym dla pracowników na miejscu, które zapewnione będzie przez pracodawcę.

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Termin: od zaraz

Stanowisko: Pakowacz zabawek

Wynagrodzenie: 13,85 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki

Opis stanowiska pracy:

Na tym stanowisku zadaniem będzie pakowanie zabawek i artykułów dla dzieci. Kluczowym elementem pracy jest kontrola jakości produktów, polegająca na szybkim wykrywaniu wad i usterek przed ich spakowaniem. Pracownik będzie odpowiedzialny za precyzyjne i skrupulatne manualne pakowanie produktów.

Oczekiwania:

Wymagana jest dobra kondycja fizyczna ze względu na pewien poziom wysiłku fizycznego związany z pracą. Kandydaci powinni być gotowi do natychmiastowego rozpoczęcia pracy w Niemczech i mieć możliwość mobilności, posiadając prawo jazdy kategorii B oraz samochód. Umiejętności manualne, sumienność i solidność są również kluczowe. Preferowane jest doświadczenie w podobnej pracy, które pozwoli na szybkie przystosowanie się do nowych zadań. Pracownik będzie musiał pracować pod presją czasu, dlatego umiejętność pracy w takim środowisku jest ważna.

Zapewniamy:

Firma zapewnia bezpłatne zakwaterowanie dla pracowników, co oznacza, że nie będą oni ponosić kosztów wynajmu. Ponadto, oferujemy korzystne warunki zatrudnienia, w tym atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie i bonusy, co zapewnia satysfakcjonujące zarobki. Pracownik otrzyma solidne szkolenie, a umowa o pracę będzie na pełny etat z niemieckim pracodawcą. Dodatkowo, pracownik będzie miał wsparcie polskojęzycznego koordynatora oraz zapewnioną pomoc w sprawach formalnych.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie zabawek 2023/Essen

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-zabawek-niemcy-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-w-essen-2023/

ID ogłoszenia: 45464774ec61cbba