€ od 11,50/h

Bez języka od zaraz oferta pracy w Niemczech kierowca kat.b-dostawca pizzy, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 czerwca 2022 01:12

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B na stanowisku dostawcy pizzy. Zatrudnienie w Hamburgu możliwe bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: od 11,50 euro brutto na godzinę racy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 8

Obowiązki:

  • zatrudnienie w restauracji włoskiej dla kierowców kat. B przy rozwożeniu dań – głównie pizzy oraz makaronów
  • praca polega na dostarczaniu ciepłego jedzenia do klientów oraz rozliczaniu się z płatności
  • w przypadku braku zleceń, pracownik może zostać przydzielony do nieskomplikowanych prac w restauracji

Oczekiwania:

  • mała ilość punktów karnych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • energiczność
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym lub bez znajomości ale z koniecznością nauki 100 podstawowych zwrotów do obsługi klientów
  • świetna orientacja w terenie

Oferujemy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych oraz organizacyjnych
  • opiekę polskiego koordynatora
  • bezpłatne obiady w pracy
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu odpłatnie
  • mały samochód służbowy na czas pracy + kartę paliwową oraz smartfon
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Dostawca pizzy, Hamburg – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 76762a05ab034e34