€ 9-15/h netto

Bez języka od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie przy rozbiórkach w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 października 2021 02:07

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy rozbiórkach-wyburzeniach. Zatrudnienie na budowie w Hamburgu dla budowlańców bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione z meldunkiem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy rozbiórkach

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 9 do 15 euro netto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wyburzanie zleconych budynków
  • do zadań należy burzenie ścian, demontaż armatury, drzwi, okien
  • prace porządkowe – załadunek
  • dbanie o narzędzia i materiały

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • brak nałogu alkoholowego
  • przykładanie się do obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • praktyczna umiejętność obsługi narzędzi budowlanych – np. szlifierki kątowej, udarowych młotów wyburzeniowych, itp.

Zapewniamy:

  • narzędzia budowlane
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • zorganizowane na miejscu zakwaterowanie – meldunek
  • pracę w niemieckiej firmie
  • solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

  • 501823273

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-hamburg-na-budowie-przy-rozbiorkach-CID4-IDLpMkd.html

ID ogłoszenia: 699616bf2022192e