€ 10,49

Bez języka od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur, mieszkań w Mainz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mainz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 m-cy
  • Opublikowany: 23 lipca 2020 02:54

Od zaraz również bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech na terenie Mainz przy sprzątaniu mieszkań prywatnych oraz biur. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka.

Firma Niemiecka Das Putz-Duo z Mainz Niemcy poszukuje Panie na stanowisko pracownika porządkowego.

Twoje zadania:
– sprzątanie mieszkań prywatnych, biur, praktyk w Mainz
– praca od poniedziałku do soboty w godz. 8.00-16.00

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– znajomość języka niemieckiego – nie wymagany ale mile widziany
– chęci do pracy
– zaangażowanie
– prawo jazdy Kat. B- mile widziane

To proponujemy:
– przyjazna atmosferę w pracy
– umowę niemiecka
– samochód służbowy
– pełne ubezpieczenie
– pomagamy w załatwieniu formalności związanych z zameldowaniem, otwarciem konta bankowego, wniosek o rodzinne itp.
– pomagamy znalezienie miejsca zakwaterowania
– terminowe wypłaty wynagrodzenia

Jeśli zainteresowało Cie nasze ogłoszenie nie zwlekaj napisz lub zadzwoń. Mówimy również po polsku. E-Mail:

ag@putz-duo.de,
Tel. 0049 6131 5868595
Kom. 0049 176 31 50 59 31
Www.putz-duo.de

ID ogłoszenia: 9085f1071d84d4bd

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.