€ Do uzg.

Bez języka od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw polowych 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2022 01:31

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach szparagów, sałaty, marchwi. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym możliwe także bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do ścinania szparagów

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym przy zbiorze szparagów na polu
  • dodatkowo praca przy innych warzywach – sałacie, ziemniakach, selerze, marchwi
  • pracownik będzie odpowiedzialny za ścinanie sałat, sadzenie, kopanie, pomoc w rozkładaniu stanowiska warzywno-owocowego,
  • praca również w chłodni przy sortowaniu warzyw i owoców

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość nazw niemieckich warzyw i owoców – dla ułatwienia pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość pracy na zewnątrz
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy rolniczej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla mężczyzn
  • 10-11 godzin pracy dziennie
  • nielimitowaną wodę do picia
  • za darmo zorganizowane zamieszkanie na miejscu

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +49 151 240 187 39

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-przy-wykopkach-szparagow-dla-mezczyzny-u-gospodarza-CID4-IDMZiJr.html

ID ogłoszenia: 38636a17793ac17