€ 11,84-14,84/h + zakwaterowanie

Bez języka od zaraz praca w Niemczech dla par przy sortowaniu odzieży używanej, Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2018 02:34
  • Wygasa: 22 dni, 11 godzin

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Lipsku. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 5

Miejscowość: Lipsk, Niemcy

Pensja: 11,84 do 14,84 euro brutto na godzinę pracy – do uzgodnienia indywidualnie z pracodawcą, brane będzie pod uwagę doświadczenie oraz stopień znajomości języka niemieckiego

Zakres zadań:

  • sortowanie ubrań używanych

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • zręczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • punktualność
  • brak uzależnień
  • dobre zdrowie – brak uczuleń i alergii oraz problemów z oczami

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na okres 4 miesięcy lub dłużej
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • szkolenie pracownicze w języku polskim
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia zatrudnienia długoterminowego

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. fs/a/05/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 2945b674169c0bbd

5 komentarzy na “Bez języka od zaraz praca w Niemczech dla par przy sortowaniu odzieży używanej, Lipsk”

  1. Pracownik idelany na 6 sierpnia 2018 @ 12:00

    Witam serdecznie jesteśmy wraz z dziewczyną zainteresowani pracą przy sordowaniu odzieży jesteśmy dyspozycyjni do wyjazdu od zaraz prosze bardzo o jak najszybszy kontakt 511913359

  2. NataliaGatnar na 6 sierpnia 2018 @ 18:54

    Dzień Dobry jestem zainteresowana praca
    Proszę o kontakt e mail
    czarna1920@vp.pl
    Pozdrawiam

  3. Tysia13233 na 8 sierpnia 2018 @ 18:22

    Dzień dobry wraz z narzeczonym poszukujemy pracy

  4. Anna Krawczyk na 9 sierpnia 2018 @ 16:20

    Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy prosimy o kontakt pod numerem 724621148

  5. dorota3140 na 11 sierpnia 2018 @ 18:52

    Witam
    .Jestesmy zainteresowani praca.
    Trzy osoby,własne auto dyspozycyjni od juz możemy zostać do końca pracy.
    Nu.tel.695661401

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.