€ 15/h brutto

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par od zaraz sortowanie odzieży używanej Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 października 2022 01:40

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech dla par również bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Augsburgu przy sortowaniu odzieży używanej i akcesoriów. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży

Miasto: Augsburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 15 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca w szybkim tempie przy sortowaniu odzieży oraz akcesoriów używanych
  • zadania wykonywane są w środowisku alergennym!

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • umiejętność pracy pod presją
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność
  • brak problemów ze zdrowiem – konieczność przejścia badań na miejscu
  • punktualność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne pensje wypłacane na czas
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu prze pracodawcę
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • niemiecką umowę o pracę
  • pełny etat
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • świadczenie socjalne

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej 10/2022″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 6126339891b2b723

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.