€ 13,50/h +mieszkanie, napiwki

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 lipca 2019 03:20

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy sprzątaniu samochodów. Zatrudnienie 2019 w myjni samochodowej z Berlina z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 5

Opis stanowiska pracy:

  • mycie oraz sprzątanie samochodów osobowych zgodnie z pakietami oferowanymi dla klientów
  • pracownik będzie zajmował się odkurzaniem wnętrz, woskowaniem, polerowaniem itp.
  • jest to praca fizyczna z użyciem wysokiej jakości chemii oraz sprzętów

Wymagania:

  • zręczność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku lub hobbistyczne zajmowanie się autodetailingiem
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • energiczność
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych w razie konieczności

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę próbną na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych stałą pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • wdrożenie w obowiązki i początkowo pracę pod czujnym okien koordynatora
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w komfortowych warunkach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca fizyczna na myjni, Berlin 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.de

ID ogłoszenia: 6895d38ba4e3adff

4 komentarze na “Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej Berlin”

  1. kwlodkowski na 27 lipca 2019 @ 16:38

    Witam serdecznie Państwa wysyłałem do Państwa Cv w sprawie pracy na myjni prosił bym o kontakt 795-619-114.

  2. Damian_Edyta na 30 lipca 2019 @ 12:06

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy kontakt e-mial: max.d@wp.pl

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy mam doświadczenie kilku lat prosze o kontakt e-mail. josijosi182@wp.pl dziękuję i pozdrawiam

  4. Witam, mam spore doświadczenie w tej pracy, pracowałem w Londynie, proszę o kontakt telefoniczny, 573320711, Arek pozdrawiam serdecznie