€ 10,80 brutto/h + dodatki

Bez znajomości języka oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży od zaraz München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca roku lub dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lipca 2017 03:46

Sortownia odzieży używanej z Monachium poszukuje pilnie kandydatów do fizycznej pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie bez języka przy segregacji ubrań na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Monachium

Liczba miejsc: 6

Zarobki: 10,80 brutto/h + dodatki za pracę na zmianę nocną oraz dieta 15 euro netto za każdy przepracowany dzień

Start: od zaraz

Umowa: do końca roku 2017 lub dłużej

Zadania:

Zadania wykonywane przy ruchomej taśmie. Głównym zdaniem pracownika będzie:

- sortowanie odzieży używanej pod względem 3 klas jakości (jakość pierwsza bez oznak zużycia, jakość druga z delikatnymi śladami zużycia oraz klasa trzecia przeznaczona na odpady)

- sortowanie pod względem części ubioru na okrycie wierzchnie, obuwie i koszule, spodnie, spódnice itp.

- sortowanie pod kątem odzieży męskiej i damskiej

- pakowanie posegregowanej odzieży w worki oznaczenie worków odpowiednimi etykietami

Wymagania:

- umiejętność pracy w szybkim tempie przy ruchomej taśmie

- mile widziane osoby znające aktualne trendy w modzie

- brak problemów zdrowotnych szczególnie związanych z kręgosłupem

- dyspozycyjność do końca roku 2017

- mile widziana nawet podstawowa znajomość języka

Oferujemy:

- umowę do końca roku za pośrednictwem legalnie działającej na Niemieckim rynku pracy agencji zatrudnienia

- opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu

- atrakcyjną stawkę godzinową z dietą za każdy przepracowany dzień

- tanie zakwaterowanie oddalone zaledwie o 3 km od miejsca pracy (koszt po stronie pracownika 150 euro miesięcznie)

- nie pobieramy opłat za rekrutację, pomagamy bezpłatnie przy kwestiach formalnych na miejscu

- pomagamy odzyskać nadpłacony podatek po zakończonym kontrakcie

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres email z tytułem wiadomości w postaci: „sortowanie odzieży Monachium – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München
email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 5185974f4f98ff6c

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży od zaraz München”

  1. Kamyk123 na 24 lipca 2017 @ 19:57

    Witam jestes zainteresowany praca dla mnie i dziewczyny