€ do uzgodnienia

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla kobiet sprzątanie domów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2014 01:42

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie przy sprzątaniu domów prywatnych. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla kobiet bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Staramy się aby każda pracownica miała przydzielonych stałych klientów lub klienta.
  • Do zadań należy sprzątanie w domach prywatnych.
  • Czasem pojawiają się zlecenia przy sprzątaniu biur

Oczekiwania:

  • duża motywacja
  • samodzielność
  • posiadanie własnej gewerbe
  • bezproblemowa umiejętność poruszania się na terenie Berlina oraz dobra orientacja w terenie
  • mile widziane osoby z doświadczeniem
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • praca głównie od poniedziałku do piątku, czasem pracujące są również soboty i niedziele
  • raczej stałe zlecenia
  • rodzinną atmosferę
  • uczciwe stawki godzinowe

Aplikacja:
Zainteresowane panie zapraszam do przesyłania zgłoszenia do Magdaleny Marchlewskiej-Scholz na adres: info@haushaltshilfe-lena.de

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2364k9/

ID ogłoszenia: 791548e046488e29

2 komentarze na “Bez języka oferta pracy w Niemczech dla kobiet sprzątanie domów Berlin”

  1. pierog1964 na 22 grudnia 2014 @ 10:40

    Jestem bardzo zainteresowana pracą przy sprzątaniu domów prywatnych w Berlinie mój nr tel 505537062 bardzo prosze o kontakt.Małgorzata.

  2. jestem zainteresowana praca moj e-mail patutinka88@o2.pl