€ 9,60 euro brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu kosmetyków Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2016 01:48

Dam tymczasową prace w Niemczech dla par przy pakowaniu zestawów prezentowych kosmetyków. Oferta z Magdeburga dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym.

Stanowisko: Pakowacz
Miejsce pracy: Magdeburg, Niemcy
Wynagrodzenie: 9,60 euro brutto na godzinę pracy
Czas: od 4 do 5 tygodni
Liczba miejsc do obsadzenia: 4 – 2 pary

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni kosmetycznej przy pakowaniu kosmetyków w zestawy prezentowe
  • niezbędne będzie dobieranie odpowiednich gadżetów zgodnie z listą i wkładanie do opakowań kartonowych

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • dyspozycyjność na najbliższe ok. 4-5 tygodni
  • atutem będą osoby z własnym samochodem
  • zdolności manualne
  • poczucie estetyki

Zapewniamy:

  • wsparcie managera polskojęzycznego
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • pełny etat i możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • zatrudnienie tymczasowe
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w 2 pokojowym mieszkaniu – 1 pokój na parę ze wspólną łazienką i kuchnią

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na

  • einfach-losungen@germanymail.com

W nagłówku prosimy wpisać: „Pakowanie zestawów z kosmetykami dla par, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/magdeburg-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 7015831ba7e44bcf