€ 1450 netto+zakwaterowanie

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2021 02:50

Restauracja z Dortmundu posiada wakat na stanowisku pomocy kuchennej. Oferta pracy w Niemczech od zaraz i bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Pensja: 1450 euro netto miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie stanowiska pracy
  • prace porządkowe oraz praca na zmywaku
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych i przygotowywanie składników
  • wynoszenie śmieci
  • przynoszenie składników z lodówek, chłodni czy magazynu

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz
  • samodzielność, pracowitość
  • wielozadaniowość
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • bezkonfliktowość
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas określony
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • możliwość przejścia na stałą umowę o pracę
  • bezpłatne zamieszkanie i 3 posiłki dziennie
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne i terminowe wypłacanie wynagrodzeń
  • wysokie premie za frekwencję
  • płatny urlop

Aplikacja:
Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Pomoc kuchenna w restauracji od zaraz, Dortmund – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 439606dd615481bd