€ 8,70 euro brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech Drezno na produkcji drobnego AGD

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2015 04:47

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji drobnego AGD dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Dreźnie dla Polaków przy montażu na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Zarobki: 8,70 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • ręczne składanie elementów drobnego AGD
  • kontrola jakości sprzętu
  • poprawienie niedoróbek i nieprawidłowości
  • odkładanie na taśmę gotowych elementów do dalszych procesów produkcyjnych

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy powtarzalnej
  • zręczność, sprawność manualna
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zorganizowanie, odpowiedzialność
  • zaangażowanie, efektywność

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na stabilnych warunkach
  • legalna umowa zgodna z niemieckimi standardami
  • wsparcie w uzyskaniu świadczeń socjalnych
  • częściowo opłacone zakwaterowanie przez pracodawcę
  • bardzo dobre warunki pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia na poniżej podany adres:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja małego AGD, Drezno. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-agd-drezno/

ID ogłoszenia: 23155d0974677b42

8 Odpowiedzi na “Bez języka oferta pracy w Niemczech Drezno na produkcji drobnego AGD”

  1. maniu198521 na 18 sierpnia 2015 @ 07:12

    Jestem zdecydowany uczciwy sumieny i bez nalogow

  2. DamianP1993 na 18 sierpnia 2015 @ 12:32

    Jestem zainteresowany praca u Panstwa moj numer telefonu to +49 150 450 944 91

  3. Jestem zainteresowany.
    Zdolny, zręczny, chętny do podjęcia pracy…
    Możliwośc wyjazdu nawet jutro :)

  4. Witam, Wraz z partnerką jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą i chcielibyśmy nawiązać współpracę. Spelniamy wymagania zawarte w ofercie, jesteśmy dyspozycyjni i zdeterminowani do pracy.numer kontaktowy 884 906 716

  5. Witam,wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ofeta. Proszę o kontakt 511 967 520

  6. Witam oboje z partnerem jestesmy zainteresowani panstwa oferta . Gotowi do podjecia pracy od zaraz. Nr tel 517204229

  7. poszukujemypracy2022 na 2 września 2015 @ 13:58

    Dwie osoby zainteresowane , aktywne fizycznie, Krzysiekkrzyk4@gmail.com Proszę o kontakt.

  8. Sylwek1974 na 6 września 2015 @ 22:23

    Jestem zainteresowany z moim kolegą czekam na odpowiedź sylwekk1974@interia.pl