€ 1700 netto+zakwaterowanie

Bez języka oferta pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna od zaraz w Bochum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bochum
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2023 00:37

Restauracja z Bochum poszukuje pomocy kuchennej także bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz. Zakwaterowanie darmowe zapewnione na miejscu przez pracodawcę wraz z wyżywieniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Start: od zaraz

Miasto: Bochum, Niemcy

Pensja: 1700 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

Na stanowisku pracy jako pomocnik w kuchni międzynarodowej, pracownik będzie odpowiedzialny za codzienne wsparcie kucharzy w utrzymaniu porządku i przygotowaniu dań kuchni międzynarodowej. Do jego obowiązków będzie należało sprzątanie, mycie blatów, praca na zmywaku, wynoszenie odpadków, przygotowywanie składników poprzez przynoszenie ich z chłodni/magazynu. Ponadto, pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę urządzeń kuchennych oraz wykonywanie innych zadań zleconych na bieżąco w zależności od zapotrzebowania.

Oczekiwania:

Wymagania na tym stanowisku obejmują umiejętność pracy w zespole, gotowość do podjęcia pracy od zaraz, a dodatkowym atutem będzie posiadanie wykształcenia gastronomicznego. Wymagana jest również zaangażowanie i pracowitość oraz zdolność do pracy w szybkim tempie.

Oferujemy:

Proponujemy natychmiastowe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy, zapewniamy legalne warunki zatrudnienia oraz bezpłatne zakwaterowanie na miejscu wraz z wyżywieniem. Umowa będzie na okres 6 miesięcy, z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia. Zapewniamy również pomoc i wsparcie ze strony polskojęzycznego koordynatora, opcję pobierania zaliczek, a także ubezpieczenie i należny urlop wypoczynkowy.

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Pomoc kuchenna w restauracji, Bochum – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 50564452ec778322