€ 1800 netto+zakwaterowanie

Bez języka oferta pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna w Köln od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 stycznia 2023 00:25

Firma cateringowa z Kolonii poszukuje pracowników do pracy w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej od zaraz. Oferta bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem na miejscu i wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Zarobki: 1800 euro netto – do ręki miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Start: od zaraz

Opis zadań:

  • samodzielne przygotowanie składników – obranie, umycie, pokrojenie
  • wstępna obróbka termiczna
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych
  • pakowanie gotowych dań
  • wykonywanie prac porządkowych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • chęć do nauki
  • zdolność do pracy w grupie
  • energiczność
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie czy znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • na miejscu bezpłatne wyżywienie – w postaci przygotowywanych dań cateringowych
  • solidne zarobki wypłacane na czas + premie i dodatki, np. za pełną frekwencję
  • rzetelne szkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • opcja podjęcia stałej pracy dla pracowników najlepszych
  • niemiecką umowę o pracę, początkowo na okres próbny podpisaną z pracodawcą – bez pośredników
  • za darmo zapewnione zamieszkanie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Pomoc kuchenna, 02/2023 Kolonia″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 32163d68bf30b615