Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ od 15,50/h brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech na magazynie AGD od zaraz w Berlinie 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 marca 2023 00:26
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Bez języka oferta pracy w Niemczech na magazynie AGD od zaraz w Berlinie 2023

Opis

Hurtownia sprzętu AGD z Berlina od zaraz poszukuje komisjonerów do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka będzie możliwe, doświadczenie mile widziane. Mieszkanie zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: od 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

Na tym stanowisku pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie różnorodnych prac magazynowych, w tym za kompletowanie zamówień, rozładunek dostaw i pakowanie sprzętu AGD. Konieczne będzie także utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, kontrolowanie stanów magazynowych, wprowadzanie danych w systemie komputerowym oraz obsługa różnego rodzaju sprzętu. Pracownik powinien wykazywać się starannością i dokładnością w wykonywaniu powierzonych mu zadań, a także podejmować działania mające na celu zapewnienie sprawnego przebiegu procesów magazynowych.

Oczekiwania:

Na stanowisku pracy wymagana jest gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy w Niemczech. Pracownik powinien charakteryzować się motywacją, zaangażowaniem i sumiennością w wykonywaniu powierzonych zadań. Posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie będzie atutem. Wymagana jest także dobra kondycja fizyczna oraz chęć rozwoju. Pracownik powinien być zdolny do pracy w zespole oraz pozbawiony nałogów.

Zapewniamy:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane regularnie i zgodnie z umową. Pracownik będzie miał prawo do płatnego urlopu. Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie, które zostanie zorganizowane w wynajmowanych mieszkaniach. Zatrudnienie odbywa się na podstawie niemieckiej umowy o pracę.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym „MA/B/03/23” prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns@solution4u.com

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-agd-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 9496411ccac94018

    

ilość wszystkich wyświetleń: 816, dzisiaj: 4

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.