€ 13,00-16,00/h brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech na magazynie drogeryjnym od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lutego 2019 05:49

W rejonie Berlina dostępna od zaraz praca w Niemczech dla komisjonerów bez znajomości języka. Zatrudnienie na magazynie hurtowni drogeryjnej przy kompletowaniu zamówień do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Berlin Niemcy

Zarobki: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • zatrudnienie na nowoczesnym magazynie z kosmetykami
  • pracownik będzie zajmował się dbaniem o porządek na półkach oraz w dokumentach, aktualizowaniem danych w systemie komputerowym, kompletowaniem zamówień, pakowaniem i wysyłką
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w grupie
  • możliwość pracy po godzinach na prośbę pracodawcy
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zaangażowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • dodatki do wynagrodzenia, np.: dofinansowanie do obiadów w barze pracowniczym
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • opcja podjęcia kursu języka niemieckiego w siedzibie firmy
  • opieka koordynatora Polaka

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Berlin 02/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 1295c57aae7c7c78

14 komentarzy na “Bez języka oferta pracy w Niemczech na magazynie drogeryjnym od zaraz Berlin”

  1. Mateusz1997 na 4 lutego 2019 @ 08:57

    Bardzo zainteresowany mogę podjąć pracę od zaraz, proszę o kontakt 691641967

  2. Jesteśmy zainteresowani Państwa oferta.
    Nr.tel.+48 734 460 546
    e-mail. daniel_skok@o2.pl

  3. Witam jestem zainteresowany wraz z kolegą, proszę o kontakt 723015521.

  4. Maniekms na 4 lutego 2019 @ 23:21

    Witam
    Zainteresowana para z doświadczeniem, proszę o kontakt 517812279

  5. oskar2312 na 5 lutego 2019 @ 00:36

    Jestem zainteresowany pracą , mój kontakt 519109800

  6. Jestem zainteresowany pracą choć by od zaraz mam duże doświadczenie w pracach magazynowych proszę o kontakt 572593947

  7. Przemo96 na 5 lutego 2019 @ 14:13

    Witam jestem zainteresowany pracą podejmę się od zaraz proszę o kontakt telefoniczny 601731347

  8. Patryk30 na 5 lutego 2019 @ 15:26

    witam ja również zainteresowany proszę o tel 781587319

  9. Magdalena0506 na 5 lutego 2019 @ 16:16

    Witam
    2 osoby zainterwsowane ta oferta pracy od zaraz .
    Wlasny transport
    Prosze o kontakt 666660245
    Pozdrawiamy

  10. lysolinho na 7 lutego 2019 @ 18:25

    Jestem zainteresowany pracą , proszę o kontakt na lysolinho22@gmail.com lub 697773980

  11. patrykmoldysz90 na 14 lutego 2019 @ 16:37

    660 275 028 Prosze o kontakt jestem Bardzo zainteresowany. patrykmoldysz90@o2.pl

  12. alanowsky.pl na 25 lutego 2019 @ 20:30

    witam jestem zainteresowany mam j.angielski b.dobry j.niemiecki podstawowy ucze sie… doswiadczenie z magazynami np na lotnisku lub firmach kurierskich z rtv agd meble order picker hefttruck kierowca busa do 3,5t telefon 531991353

  13. Sebastian_Wawryk na 3 marca 2019 @ 10:44

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt 514321892 oraz domowapoczta1998@gmail.com

  14. KingaKrupa na 3 marca 2019 @ 12:07

    Witam jestem zainteresowana.
    Mieszkam w Berlinie.
    Moj numer +48661779854
    E-mail kingakrupa889@gmail.com