€ 2550-2950 brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech na produkcji paneli LCD od zaraz fabryka w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lutego 2023 00:20

Fabryka paneli LCD z Augsburga poszukuje osób do pracy w Niemczech od zaraz na produkcji przy montażu komponentów. Ogłoszenie bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem możliwym na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Augsburg

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 2550-2950 euro brutto miesięcznie (uzależnione od doświadczenia i stopnia znajomości języka)

Opis stanowiska:

Praca polegająca na montażu komponentów telewizorów LCD na linii produkcyjnej.

Oczekiwania:

Dobry wzrok, umiejętności manualne, gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w produkcji.

Zapewniamy:

Atrakcyjne wynagrodzenie, miłą, międzynarodową atmosferę pracy wśród wielu rodaków, możliwość szkolenia i doskonalenia języków obcych, dobre zaplecze socjalne w zakładzie pracy, a także opcję skorzystania z zakwaterowania za 300 euro od osoby, znajdującego się zaledwie ~5 km od miejsca zatrudnienia.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Produkcja LCD Augsburg 2023, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

ID ogłoszenia: 11763e7dfc0c5e23