€ 13,50/h brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz dla par pakowanie keczupów i sosów, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2020 03:27

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu keczupów na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w fabryce z Drezna dla par bez znajomości języka niemieckiego!

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Miasto: Drezno, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy plus atrakcyjne dodatki

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • nieskomplikowana i powtarzalna praca przy linii produkcyjnej
  • do zadań osoby zatrudnionej należy przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie produktu gotowego do opakowań kartonowych (keczupy, sosy chili, BBQ etc.)
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie maszyn i dbanie o ciągłość produkcji

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro od osoby miesięcznie + media
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-przy-pakowaniu-keczupow-na-produkcji-drezno/

ID ogłoszenia: 5785fa16bf495915

2 komentarze na “Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz dla par pakowanie keczupów i sosów, Drezno”

  1. Wraz z mężem szukamy pracy
    Czy jest nadal aktualna proszę o kontakt

  2. witam jestesmy w gropie cztero osobowej jestesmy na terenie niemiec mamy doswiadczenie na lini produkcyjnej 48728543169