€ od 13,50/h brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie docieplenia Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 września 2020 02:35

Aktualna propozycja zatrudnienia w Rostock dla budowlańców przy dociepleniach. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Rostock, Niemcy

Wynagrodzenie: od 13,50 euro brutto na godzinę pracy – stawka w zależności od posiadanych kwalifikacji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • montaż dociepleń

Wymagania:

  • brak uzależnień – szczególnie związanego z piciem
  • doświadczenie w pracy przy dociepleniach budynków
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przykładanie się do obowiązków
  • wysoka precyzja pracy
  • dokładność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech do podjęcia na stałe
  • bezpłatne zamieszkanie
  • niemiecką umowę z ubezpieczeniem dla pracownika i rodziny
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pensję wypłacaną do 15 każdego kolejnego miesiąca
  • płatny urlop
  • uniform do pracy oraz obuwie
  • opcja pobierania zaliczek raz na tydzień
  • wsparcie koordynatorów z agencji pośrednictwa

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • +49 1521 8168041

źródło: https://gratka.pl/praca/monter-ocieplen-budynkow/ob/17737451

ID ogłoszenia: 7485f534d3ba0d4a