€ od 10,35 €/h brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie części samochodowych w Speyer

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Speyer
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2021 01:07

Hurtownia części samochodowych ze Speyer poszukuje od zaraz chętnych do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie przy rozładunku, załadunku towaru, kontroli jakości itp.

Data wygaśnięcia: 05-03-2021

Liczba wakatów: 20

Regiony: Niemcy Speyer

Zarobki: od 10,35 €/h brutto

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK MAGAZYNU Z CZĘŚCIAMI SAMOCHODOWYMI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Rozładunek i załadunek części samochodowych
Kontrola jakości
Inne prace magazynowe

WYMAGANIA:

Sprawność fizyczna (warunek konieczny)
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
Mile widziana znajomość języka niemieckiego

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Długotrwałe lub sezonowe zatrudnienie w renomowanych niemieckich magazynach/ zakładach produkcyjnych
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie: (10,35 euro brutto/godzina)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie
Pomoc w organizacji wyjazdu
Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Krótki link do aplikacji:

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/310688/0/

ID ogłoszenia: 748601f234a1bc4c