€ 9,96

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie w Burgwedel z artykułami różnego typu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Burgwedel
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 9 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 listopada 2019 04:44

Firma z Burgwedel poszukuje od zaraz komisjonerów do pracy w Niemczech na magazynie art. różnego typu. Ogłoszenie bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień.

Zakres obowiązków:
• Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
• Skanowanie towarów
• Inwentaryzacja
• Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:
• Różnorodny zakres obowiązków
• Nowoczesne miejsce pracy
• Wynagrodzenie w wysokości 9,96 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
• Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:
• Gotowości do pracy zmianowej
• Sprawnego zapamiętywania liczb
• Samodzielności, dokładności
• Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Prawo jazdy mile widziane

annainga.siwa@gmail.com

ID ogłoszenia: 7625dc3de7ee397f

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie w Burgwedel z artykułami różnego typu”

  1. Witam szukam pracy dla pary z zakwaterowaniem od zaraz . Mój nr telefonu +48 697100529

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Ans
  • Zarejestrowany od: 7 listopada 2019

Inne przedmioty dodane przez Ans

Ostatnie przedmioty dodane przez Ans »