€ od 13,50/h +zakwaterowanie

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie w hurtowni AGD z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 września 2021 01:12

Hurtownia AGD z Berlina poszukuje pilnie komisjonerów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz na magazynie bez znajomości języka przy kompletacji towaru i przygotowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD
  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem na paletach
  • zabezpieczanie oraz pakowanie
  • wprowadzanie informacji do systemu
  • obsługa sprzętów i wózka widłowego
  • przyjmowanie dostaw
  • przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • punktualność, solidność, odpowiedzialność
  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • atrakcyjne wynagrodzenie i terminowe wypłacanie pensji
  • system poleceń pracowniczych
  • środki ochrony indywidualnej
  • bezpieczne środowisko pracy
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze przeprowadzone w języku polskim
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • dla pracowników najlepszych stałe zatrudnienie

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ma/b/09/21 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

  • arbeitbeiuns@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-agd-berlin/

ID ogłoszenia: 551612ec47d55f9d