€ 1650 euro brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: pół roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 grudnia 2016 04:57

Aktualna oferta pracy w Niemczech od stycznia 2017 na produkcji kosmetyków. Możliwość zatrudnienia w Hamburgu dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Na miejscu zapewnione jest darmowe zamieszkanie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Pensja: 1650 euro brutto miesięcznie
Miasto: Hamburg, Niemcy
Termin: od stycznia 2017
Czas trwania umowy: pół roku

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za wykonywanie prostych zadań przy taśmie produkcyjnej – np. ustawianie tubek/słoiczków do napełnienia czy zdejmowanie gotowych produktów
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od stycznia 2017 na 6 miesięcy
  • punktualność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • szybkość we wdrażaniu się w nowe obowiązki
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie pożądane
  • zręczność, kreatywność

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę, jeżeli natomiast standard nie będzie odpowiadał możliwe jest zorganizowanie odpłatnego lokum w lepszych warunkach
  • niemiecką umowę na czas określony

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Produkcja kosmetyków od stycznia 2017, Hamburg”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 364584dfa46b9838

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków Hamburg”

  1. Witam. Razem z chłopakiem jesteśmy chętni do pracy przy produkcji kosmetyków 2017. Od 14 stycznia. Proszę o kontakt telefoniczny 514133444

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.