€ 12,50 + premie

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu keczupów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 lipca 2018 05:15

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu keczupów na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Hamburgu dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Miasto: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy plus premie i dodatki

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca w zakładzie produkującym keczupy i sosy pomidorowe
  • obowiązkiem będzie pakowanie gotowych artykułów przy linii produkcyjnej
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie
  • dostępność od zaraz
  • szybkość w uczeniu się
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • pracę w młodym, zgranym i kompetentnym zespole
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-keczupow-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 7075b58c2524d38b

10 komentarzy na “Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu keczupów Hamburg”

  1. KacperTom na 26 lipca 2018 @ 14:48

    Witam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Proszę o kontakt; +48 505 894 086, Pozdrawiam

  2. AgaStach na 26 lipca 2018 @ 16:47

    Witam

    Jestem zainteresowana wraz z przyjaciółką powyższą ofertą pracy od zaraz. Czekam na wiadomość pod numerem telefonu +31686237044, email – stacheckaagnieszka@gmail.com.
    Pozdrawiamy

    Agnieszka i Tereska

  3. monika611 na 26 lipca 2018 @ 19:03

    Jestem zainteresowana pracą, aktualnie mieszkam w Hamburgu. Proszę o kontakt, numer tel. (48)796162938.

  4. EwaKozlowska na 28 lipca 2018 @ 22:52

    Jestem zainteresowana praca na produkcji i mam doświadczenie w tej branży 30 lat wiec produkcja nie jest mi obca to moj nr tel 501385447

  5. DominikaM na 31 lipca 2018 @ 08:20

    Jestem zainteresowana pracą, proszę o kontakt 536378350.

  6. jestesmy zainteresowane praca ..mamy doswiadczenie na produkcji prosimy o kontakt agwusa21@wp.pl

  7. KamilaKamila na 15 sierpnia 2018 @ 16:21

    Witam
    Młode małżeństwo zainteresowane pracą. 7 letnie doświadczenie w branży gastronomicznej ( własna działalność)
    Doświadczenie w utrzymaniu higieny i czystości na stanowisku pracy. Umiejętność przygotowania stanowiska pracy do kontroli sanepidowskiej, aktualne książeczki zdrowia.
    Prawo jazdy, umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, umiejętność pracy w trudnych warunkach lub pod presją czasu, siła i wytrzymałość fizyczna dająca możliwość pracy nadgodzinowej.

    Kontakt
    509761470
    cr7ju9@wp,pl

  8. witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą zależy nam na pracy prosimy o jak najszybszy kontakt 575350384

  9. Natalia baran na 16 sierpnia 2018 @ 17:37

    Witam my wraz z chłopakiem jestesmy zainteresowani 729609511-663441627