€ atrakcyjne zarobki

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu Turyngia i Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Turyngia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Do końca roku z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 lipca 2019 01:44

Dla sprzątaczy i sprzątaczek również bez znajomości języka propozycja legalnej pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu mieszkań na terenie Turyngii lub Bawarii.

Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko pracownika sprzątającego.

Miejsce: różne lokalizacje w landach Turyngia i północna Bawaria
Rozpoczęcie zlecenia: 30.07. 2019r – dłuższa współpraca

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
– możliwość długotrwałej współpracy,
– wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych,
– opiekę polskiego koordynatora na czas trwania projektu

Zakres obowiązków:
-sprzątanie powierzchni biurowych, hotelarskich

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
– znajomość języka Angielskiego lub Niemieckiego (mile widziana)
– praco jazdy kat. B (warunek konieczny)
– punktualność

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: 735 933 896

ID ogłoszenia: 2455d2c69ef6bde3