€ do ustalenia

Bez języka oferta pracy w Niemczech – produkcja, kontrola jakości Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nurnberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 11 października 2018 04:55

Firma z Norymbergi poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Niemczech na produkcji przy kontroli jakości. Oferta bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Exact Systems S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie 13 krajów: Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Rosji, Portugalii oraz Chin. Naszymi Klientami są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.000 Kontrolerów Jakości Exact Systems S.A.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.exactsystems.de – gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Jakości

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Lokalizacja: Wackersdorf, Düsseldorf, Norymberga, Fürth, Laage

Obowiązki:
• Selekcja, naprawa i sortowanie części i podzespołów z branży motoryzacyjnej, AGD i przemysłu elektronicznego zgodnie z przekazaną instrukcją
• Przepakowywanie i oznaczanie komponentów
• Raportowanie wyników kontroli

Wymagania:
• Udokumentowany 30 dniowy okres ubezpieczeniowy w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne)
• Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i możliwość wykorzystywania własnego samochodu do celów służbowych (za opłatą)
• Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Dobry wzrok i zdolności manualne

Oferujemy:
• Długoterminową współpracę w oparciu o niemieckie warunki pracy
• Wynagrodzenie podstawowe + dodatki + zwrot kosztów dojazdów do pracy
• Wyższe stawki godzinowe co 3 miesiące
• Zakwaterowanie
• Wsparcie koordynatora/biura na projekcie
• Opiekę medyczną na terenie Niemiec
• Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems S.A. prosimy:
– o aplikowanie poprzez stronę: https://de.exactsystems-elearning.com/?c=5967700f9088a
– o przesłanie sms-a na nr. telefonu +48 725 260 473 lub +48 725 257 909 o treści „PRACA” (koszt sms-a wg stawki operatora),
– przesłanie imienia i nazwiska oraz nr. telefonu na adres: rekrutacja@exactsystems.eu

ID ogłoszenia: 545bbb39fad5c9d

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.