€ do uzgodnienia

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz Straelen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Straelen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 września 2019 03:24

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach. Zatrudnienie w ogrodnictwie na plantacji ze Straelen dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy w ogrodnictwie

Miejsce zatrudnienia: Straelen, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w ogrodnictwie dla mężczyzn i kobiet przy sadzonkach kwiatów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sadzenie cebulek, przesadzanie, wykonywanie prac pielęgnacyjnych, przygotowywanie kompozycji, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • sumienność

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę od zaraz
  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • pracę w przyjaznym godzinach
  • zgrany zespół
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu w pełni wyposażonych domkach jednorodzinnych
  • bezpłatne dojazdy z zakwaterowania do pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt pod numerem:

  • tel. +48 95 757 09 90, +48 95 757 97 57

Kontaktować się można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

źródło: https://gratka.pl/praca/pracownik-ogrodnictwa/ob/13396159

ID ogłoszenia: 1325d6fd6247c84f