€ 8,84/h brutto

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek od zaraz Selfkant

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Selfkant
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 czerwca 2018 05:58

Pilnie poszukujemy chętnych do sezonowej pracy w Niemczech 2018 przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka na plantacji Selfkant.

Stanowisko: pracownik do zbioru owoców miękkich

Lokalizacja: Selfkant, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 8,84 euro brutto

Zakres zadań:

  • jest to praca na polu przy ręcznym zbiorze truskawek

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób ze statusem studenta
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana aczkolwiek nie jest konieczna
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • dobre warunki zatrudnienia
  • na miejscu zorganizowane odpłatnie zakwaterowanie wraz z ubezpieczeniem prywatnym w cenie 9 euro za dobę
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień
  • zatrudnienie sezonowe 2018 od zaraz

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-zbiory-truskawek-bez-jezyka-selfkant-2018/

ID ogłoszenia: 3015b2f94845fbad

1 odpowiedź na “Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek od zaraz Selfkant”

  1. Aleksandram1 na 27 czerwca 2018 @ 14:06

    Witam, prosze o kontakt: 695343475