€ 9 euro brutto/h plus dodatki

Bez języka ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech Wuppertal sortowanie paczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wuppertal
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 04:34

Oferujemy zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na magazynie firmy kurierskiej z Wuppertalu przy sortowaniu paczek. Niemcy praca fizyczna od zaraz dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: normalnie 9 euro brutto na godzinę lub 10,50 euro brutto na godzinę przy pracy na zmianie nocnej

Miejsce zatrudnienia: Wuppertal, Niemcy

Wakaty: 4

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy linii, polegająca na ręcznym sortowaniu paczek o różnej wadze
  • pracownik będzie przydzielany również do innych prac, tak jak: rozładunku, załadunku

Oczekiwania:

  • aktualny dokument zaświadczający niekaralność
  • duża motywacja, odpowiedzialność i świetne zorganizowanie czasu pracy
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego aczkolwiek będzie to dodatkowy atut
  • możliwość zatrudnienia w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • zamieszkanie w cenie 200 euro za miesiąc
  • niemiecka umowa o pracę z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • pracę dla par lub grup – poszukujemy 4 osoby

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: fizyczna-na-magazynie-kurierskim/08/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sortowaniu-paczek-wuppertal/

ID ogłoszenia: 60957b5b2237666f