€ 12,50 euro brutto/h

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech dla glazurnika na budowie Oberpfalz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oberpfalz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 stycznia 2017 03:36
Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech dla glazurnika na budowie Oberpfalz - Zdjęcie 1

Ogłoszenie pracy w Niemczech w charakterze pracownika budowlanego przy układaniu glazury. Zatrudnienie w Oberpfalz dla glazurnika bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Glazurnik – pracownik budowlany
Zarobki: stawka godzinowa w wysokości 12,50 euro brutto na godzinę
Miasto: Oberpfalz, Niemcy

Zakres zadań:

  • dbanie o materiały, narzędzia oraz odpowiednie przygotowanie ścian i podłóg
  • zabezpieczenie powierzchni
  • montaż glazury oraz fugowanie
  • silikonowanie
  • porządkowanie miejsca pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy glazurnika
  • mile widziane posiadanie referencji od poprzednich pracodawców
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • samodzielność, pracowitość
  • dobra sprawność
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na zasadach delegowania transgranicznego
  • pracę na pełny etat
  • możliwość pracy również w soboty
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • płatny urlop oraz święta
  • bardzo dobre zarobki, wypłacane zawsze terminowo

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy wszystkich o wysyłanie aplikacji z załączeniem aktualnych dokumentów poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 244587c26b942938

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.