€ 11,50/h +zakwaterowanie

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech dla par od zaraz pakowanie zegarków Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2019 04:38

Bez znajomości języka oferta aktualnej pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu zegarków oraz biżuterii. Zatrudnienie w Kolonii od zaraz dla Polaków na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca przy pakowaniu ekskluzywnych zegarków oraz drobnej biżuterii
  • konieczna będzie bardzo skrupulatna kontrola jakości, przecieranie specjalnym ręczniczkiem i wkładanie do odpowiednio przygotowanych pudełek z wypełnieniem

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak problemów ze zdrowiem
  • zaangażowanie, solidność, odpowiedzialność
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • liczne szkolenia pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu w wynajętych mieszkaniach
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zgłaszać się można za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres dostępny poniżej:

  • arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w tytule: referencyjnym pz/k/08/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-zegarkow-bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-dla-par-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 2465d4b2c5d8f872

4 komentarze na “Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech dla par od zaraz pakowanie zegarków Köln”

  1. kasienka111 na 9 sierpnia 2019 @ 13:18

    Jestem zainteresowany praca wraz z małżonką proszę o odpowiedz.
    Pozdrawiam Andrzej

  2. kwlodkowski na 10 sierpnia 2019 @ 20:33

    Witam serdecznie ogłoszenie jest wciąż aktualne mężczyzna 32 lata bez nałogów dyspozycyjny od zaraz proszę o kontakt 795-619-114.

  3. Dzień dobry wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani oferta

  4. Dzień dobry chciałaś się zapytać czy ofert jest nadal aktywna ponieważ jestem z narzeczonym zainteresowaną

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.