€ 12 euro na godzinę

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy remontach dróg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 marca 2016 01:31

Oferujemy pracę w Niemczech dla polskiej firmy budowlanej przy remontach i budowie dróg dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie z Berlina dla budowlańców.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 12 euro na godzinę

Zadania:

  • prace w zespole do budowy nowych i remontu dróg
  • do zadań należeć będzie łatanie ubytków w asfalcie, przebudowa starych dróg, montaż barierek
  • pracownik będzie odpowiedzialny za układanie kostki, chodników, itp
  • jest to praca zespołowa

Wymagania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność i siła fizyczna
  • bystrość, zdolność do logicznego myślenia
  • przestrzeganie zasad BHP
  • doświadczenie – warunek obowiązkowy
  • skrupulatne wypełnianie poleceń

Oferujemy:

  • wysokie zarobki oraz przejrzyste warunki umowy
  • bezpłatne zakwaterowanie (kontenery mieszkalne lub hotel robotniczy)
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
Leiharbeiter@solution4u.com

W tytule zgłoszenia prosimy wpisać: budowa/03/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-na-budowie-bez-znajomosci-jezyka-pomocnik-remonty-drog-berlin/

ID ogłoszenia: 74256e06e19d676a

5 komentarzy na “Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy remontach dróg”

  1. kris221170 na 11 marca 2016 @ 12:53

    jestem zainteresowany pracowałem na drogach mam 46 lat mój nr.+48884023221 proszę o kontakt lub mail kris1970@onet.pl

  2. Koralgol19 na 12 marca 2016 @ 12:00

    Dzień dobry mam na imie Karol mam 22 lata i jestem zainteresowany ta pracą nie boje się cięszkiej fizycznej pracy , jestem sumienny punkualny i b.dobrze wykonuje powierzone mi zadania proszę o kontakt 609318483

  3. Jestem zainteresowany pracą, niestety nie pracowałem przy remoncie dróg ale szybko się uczę. Proszę o kontakt 702 939 702

  4. Marcin1978 na 14 marca 2016 @ 13:22

    Dzień dobry, mam na imię Marcin jestem zainteresowany ofertą pracy, jestem przyzwyczajony do prac fizycznych, jestem sumienny i punktualny i bardzo dobrze wykonuje swoją prace. Prosze o kontakt 789380768

  5. robert75 na 23 marca 2016 @ 13:40

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy, jestem przyzwyczajony do pracy fizycznej, jestem sumienny i pracowity mogę zacząć od zaraz mój numer telefonu 726103917.