€ 15/h brutto +dieta

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy rozbiórkach od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 10 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 maja 2019 05:04

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kolonii na budowie przy rozbiórce biurowca. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Wakaty: 6

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 25 euro dziennie

Umowa: na około 10 tygodni z opcją przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie prac budowlanych przy rozbiórce biurowca w Kolonii
  • pracownik będzie zajmował się skuwaniem płytek, burzeniem ścian, demontażem drzwi, okien
  • do zadań należeć będzie sortowanie odpadów, wynoszenie gruzu itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na minimum 10 tygodni
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie obuwia ochronnego z metalowym noskiem
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora i pomoc we wszelkich formalnościach
  • umowę na okres 10 tygodni
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia na stałe
  • płatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 10 euro na dzień w hotelu robotniczym

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:
„Niemcy praca przy rozbiórkach – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 4875ce5bfd736ffd

3 komentarze na “Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy rozbiórkach od zaraz Köln”

  1. Zbigniew Wypiorczyk na 24 maja 2019 @ 11:39

    Są jeszcze wolne miejsca

  2. vassaris na 26 maja 2019 @ 19:45

    Proszę o kontakt +48665033433

  3. proszę o kontak +48729557540 dwie osoby pilnie potrzebują pracy.