€ 11,50-13 euro brutto/h

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji czekolady dla par Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 04:15

Pilnie poszukujemy chętnych do pracy w Niemczech na produkcji czekolady w fabryce z Dortmundu. Ogłoszenie dla 2 par bez znajomości języka niemieckiego od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miasto: Dortmund, Niemcy
Zarobki: 11,50 euro brutto/h dla osób bez języka a 13 euro brutto/h dla osób z językiem
Termin: od zaraz
Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • odmierzanie składników oraz obsługiwanie maszyn produkcyjnych – do mieszania, wagi, itp.
  • przygotowywanie nadzienia do czekolad
  • kontrolowanie jakości wyrobów
  • pakowanie gotowych czekolad

Wymagania:

  • pracowitość, zorganizowanie, zdyscyplinowanie
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • punktualność
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji żywności

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pomoc rezydenta porozumiewającego się w języku polskim
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • uczciwe wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • dla pracowników najlepszych możliwość awansu na stanowisko brygadzisty (16 euro brutto/h)

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Produkcja czekolady – praca Niemcy od zaraz, Dortmund”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf
arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 98858aa179d1025e

15 komentarzy na “Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji czekolady dla par Dortmund”

  1. Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani praca , spełniamy wszystkie warunki jesteśmy gotowi do pracy od zaraz . proszę o kontakt +48575325634

  2. Danuta5545 na 20 lutego 2017 @ 12:56

    Witam jestem zainteresowana wraz ze swoim partnerem tą pracą prosze o kontakt mój numer tel.+48663463390 jestesmy wstanie podjąc prace od zaraz pozdrawiam i czekam na tel

  3. leonpro1962 na 20 lutego 2017 @ 13:07

    Witam. Ja wraz z żoną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. I jesteśmy dostępni nawet od dzisiaj. Posiadamy własny transport. Spełniamy wszystkie warunki.

    Numer konaktowy: +48504214572

  4. Dzień dobry,
    Ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani pracą u Państwa. Również spełniamy wszystkie warunki i możemy zacząć od zaraz. Prosimy o kontakt pod numerem tel.: 510748950 oraz przesyłamy CV na e-maila. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Pozdrawiamy.

  5. alicja151160 na 20 lutego 2017 @ 21:10

    Witam, z córką jesteśmy zainteresowane pracą. Jesteśmy gotowe do pracy od zaraz. Prosimy o kontakt: 518 055 431.

  6. Witam wraz z mezem jestesmy bardzo zainteresowni oferta pracy. Prosze o kontakt +48 530 884 440

  7. SebastianZaj na 21 lutego 2017 @ 14:53

    Witam jesteśmy zainteresowani pańską ofertą i wysłaliśmy email wraz z cv, bardzo prosimy o kontakt

  8. Konrad082 na 21 lutego 2017 @ 14:58

    3 chłopaków
    20-21 lat
    Wyjazd na ten badz kolejny weekend.
    6 miesiecy doswiadczenia na pakowaniu i etykietowaniu warzyw w Holandii w roku 2016.
    793597694

  9. Pawelek12 na 21 lutego 2017 @ 15:47

    Jestem zainteresowany tą ofertą proszę o kątakt .pod tel.663055998

  10. prosimy o kontakt telefoniczny dok.cuba@ya.ru

  11. Polacy1234 na 23 lutego 2017 @ 07:37

    Witam 4 osoby zainteresowane ofertą od zaraz.
    Bardzo prosimy o kontakt na nr :730-381-980

  12. krzych251 na 26 lutego 2017 @ 13:04

    jestem zainteresowany ogłoszeniem proszę o kontakt telefoniczny +48736795750

  13. paula.daniel32 na 26 lutego 2017 @ 13:23

    Witam jesteśmy zainteresowani państwa praca posiadamy doświadczenie na produkcji . Jesteśmy dostępni od zaraz prosimy o kontakt Paula.daniel325@gmail.com +31647122649

  14. Lukaszw91 na 27 lutego 2017 @ 21:32

    Witam, jesteśmy zainteresowani praca na produkcji. Na imię mam Łukasz, mam 26 lat- język niemiecki w stopniu dobrym ( komunikatywny)- pracowałem na produkcji w papierni w Polsce 6 miesiecy oraz na produkcji przewodów samochodowych w firmie Continental w Niemczech przez 2 lata i 2 miesiące. Siostra ma na imię Milena- ma 29 lat- pracowała do tej pory w urzędzie pracy. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz własnym samochodem.
    Kontakt: lukaszw91@o2.pl. pozdrawiamy

  15. DianaPiotr na 28 lutego 2017 @ 21:44

    Witam jesteśmy zainteresowani z żoną i kuzynem tą praca żoną zna niemiecki kom +48 783 026 843

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.