€ 13,50/h

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie AGD Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 stycznia 2019 03:55

Od zaraz zatrudnimy osoby do pracy w Niemczech na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Ogłoszenie z Berlina również dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest w hotelu robotniczym.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Okres zatrudnienia: umowa na 3 miesiące próbne a dla najlepszych stałe zatrudnienie

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD
  • obowiązkiem pracownika będzie rozładunek dostaw i rozłożenie produktów na półkach
  • pilnowanie porządku na hali i w dokumentach
  • zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • umowę zgodną z niemieckimi standardami
  • na początek zatrudnienie na okres próbny
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zamieszkanie zorganizowane za darmo w hotelu robotniczym
  • opieka rezydenta na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie aplikacji drogą elektroniczną, na adres:

  • arbeitbeiuns2019@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: referencyjnym ma/b/01/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-agd-berlin/

ID ogłoszenia: 4435c2d327a29e77

16 komentarzy na “Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie AGD Berlin”

  1. Adrian Mroczkowski na 3 stycznia 2019 @ 11:57

    Nie mogę wysłać do państwa maila, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny: mroczkowskiadrian@wp.pl 795825523

    Pozdrawiam

  2. Witam,jestem zainteresowany pracą ,mój numer 733 960 115 . Proszę o kontakt ponieważ podali państwo błędny email , nie można wysłać emaila.

  3. Proszę o kontakt na email eryk1605@gmail.com

  4. Witam Jestem Zainteresowany Proszę o kontakt
    534773036

  5. Damidemiko na 8 stycznia 2019 @ 16:29

    Witam jestem zainteresowany pracą .proszę o kontakt 724183906 lub mail Damian.mikolajczak4@wp.pl

  6. twojmistrzx na 8 stycznia 2019 @ 22:39

    Również proszę o kontakt.
    slajd.foto.video@Interia.pl

  7. Witam. Jestem zainteresowany, mam rownież 2 chętnych kolegów do wyjazdu !
    Proszę o kontakt na podany adres email
    marekpieczynski322149@gmail.com

  8. Martyna Lewandowska na 11 stycznia 2019 @ 11:02

    Witam, jestem zainteresowana. Proszę o kontakt +32465475735

  9. Kot Perski na 12 stycznia 2019 @ 13:07

    Witam jestem zainteresowany ofertą , +48 516 144 311
    email: MaciejPoland99@gmail.com

  10. paulbarca75 na 15 stycznia 2019 @ 00:14

    Dlaczego nie mozna wyslac do Panstwa emaila ? Prosze o kontak pawelbasia75@wp.pl

  11. Mariusz 1234 na 15 stycznia 2019 @ 18:15

    Witam.
    Nie mogę wysłać do Państwa maila.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Mogę zacząć od zaraz.
    Proszę o kontakt 530510193

  12. Krzysztof Mazur na 20 stycznia 2019 @ 19:10

    Jestem zainteresowany.
    Proszę o kontakt pod nr tel. 502911539
    Pozdrawiam

  13. kubamanturewicz na 25 stycznia 2019 @ 00:05

    Jestem zainteresowany ogłoszeniem. Prosze o kontakt nr. 667827888

  14. Dobrze znamy berlin mam na imię kamil i przyjechal bym z kolega Mariuszem 537440717

  15. Witam nie da się nadal wysłać maila a bylibyśmy chętni z koleżanką podjąć pracę proszę o kontakt

    swider88@gmail.com lub 0048694040376