€ 11,84 brutto/h + dodatki

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz produkcja kanapek Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2018 07:20

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech na produkcji spożywczej – kanapek i wrapów w fabryce z Hanoweru. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Pensja: 11,84 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki za pracę w systemie zmianowym

Termin: od zaraz

Opis zadań:

  • zatrudnienie w firmie przygotowującej dania dla cateringu linii lotniczych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie składników, składanie dań i poddawanie ich obróbce termicznej
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • posiadanie aktualnych badań do pracy z żywnością
  • umiejętność pod presją czasu

Zapewniamy:

  • pracę sezonową po 8 godzin 5 dni w tygodniu
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie dla pracowników w cenie 180 euro za miesiąc
  • pracodawca zapewnia niemiecką umowę na 3 miesiące a dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • opiekę koordynatora polskojęzycznego
  • wysokie wynagrodzenie oraz dodatki w postaci premii
  • przeszkolenie pracownicze
  • niezbędne środki do pracy oraz odzież roboczą

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w tytule: produkcja-kanapek-wrapów/06/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-hanower-2018/

ID ogłoszenia: 7245b21445218c54

1 odpowiedź na “Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz produkcja kanapek Hanower”

  1. Magdamikooos@wp.pl na 14 czerwca 2018 @ 09:50

    Witam,
    Jestem zaineresowana pracą wraz z dwójką moich znajomych.
    Prosimy o kontakt 730 681 729