€ do uzgodnienia

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 produkcja czekoladek od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2017 03:27

Oferujemy możliwość zatrudnienia 2017 w fabryce z Monachium na produkcji czekoladek. Atrakcyjna praca w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia stałą pracę dla najlepszych kandydatów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Monachium lub Regensburg, Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zakres zadań:

  • praca produkcyjna w fabryce czekoladek
  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie obsługiwanie linii, zalewanie form, sortowanie i pakowanie gotowych wyrobów
  • pracownik będzie również przeprowadzał kontrolę jakości

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • zręczność, sprawność manualna
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań
  • zdolność do korzystania z maszyn produkcyjnych oraz taśmociągu (linii)
  • poleganie pod ubezpieczenie zdrowotne przez minimum 30 dni przed zatrudnieniem w Niemczech
  • skrupulatność
  • szybkie tempo
  • zmotywowanie

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania
  • przejazdy do pracy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie aktualnego CV na poniższy adres kontaktowy:

  • dppolskihr.3768566@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-przy-produkcji-czekoladek-niemcy-id446833.html

ID ogłoszenia: 94058e4126d27178

1 odpowiedź na “Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 produkcja czekoladek od zaraz Monachium”

  1. Pragnę nadmienić, iż niezmiernie zainteresowany jestem powyższą pracą i w związku z powyższym pozostawiam tel.+48574458067, a także maila tj. princillon@wp.pl. Serdecznie pozdrawiam xueirO ♌