€ 1600-2000 EUR brutto

Bez języka operator wózka widłowego bocznego Niemcy praca k. Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heidenau (okolice Hamburga)
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 października 2017 04:44

Biuro zatrudnienia dla firmy z okolic Hamburga poszukuje operatorów wózków widłowych – bocznych (wysoki skład) do pracy w Niemczech. Oferta bez języka niemieckiego jest dostępna.

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną firmą logistyczną działającą na niemieckim rynku. Firma zatrudnia głównie polskich pracowników w kilku oddziałach w Niemczech.

Od pazdziernika 2017 roku poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator wozka widlowego bocznego wysokiego skladu (z doświadczeniem)
Miejsce pracy: okolice Hamburga (Heidenau)

Obowiązki:
• przygotowywanie i kompletowanie zamowien (praca na wozku widlowym bocznym wysokiego skladu, Toyota)
• przygotowywanie towaru do wysyłki (magazyn ma polki do 12 metrow, 5 poziomow)
• załadunek i rozładunek dostaw
• dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy

Wymagania:
• nie wymagamy znajomosci języka niemieckiego
• wymagamy doswiadczenia w pracy na wozku widlowym bocznym
• gotowość do podjęcia stalej pracy w okolicach Hamburga
• sumienność, pracowitość, rzetelne wykonywanie zadań

Oferujemy:
• zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o legalną, niemiecką umowę o pracę na czas określony (1 rok)
• opłacone składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
• stawkę godzinową 10,00 € brutto/h plus system premiowy
• możliwość wypracowywania nadgodzin
• dodatkowe wynagrodzenie za prace w godzinach nocnych i niedzielnych
• dodatek swiateczny i wakacyjny, bon na paliwo 40 EUR/1mc
• opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
• zakwaterowanie (150 euro/mc)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (w j. polskim lub niemieckim) z dopiskiem „Operator- wozek boczny” na adres mailowy: jciszek@oldschoolindustries.de. Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 59159e9c05193a4b

2 Odpowiedzi na “Bez języka operator wózka widłowego bocznego Niemcy praca k. Hamburga”

  1. Witam. Prosze o kontakt 605991151

  2. Lukasz910702 na 5 listopada 2017 @ 09:51

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt pod nr.tel. 510722566