€ 1900/mc brutto

Bez języka praca Niemcy dla par na produkcji lodów 2020 od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2018 04:41

Atrakcyjna oferta tymczasowej pracy w Niemczech 2020 od zaraz skierowana dla par na produkcji lodów. Ogłoszenie z Hanoweru bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejscowość: Hanower, Niemcy

Pensja: 1900 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz, start planowany jest na II połowę listopada 2019

Liczba wakatów: 8

Opis zadań:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce na produkcji lodów
  • zadania polegać będą początkowo na wspieraniu pracy – obsługa prostych urządzeń, dostarczanie na linię produktów, dbanie o wysoką jakość
  • później bardziej szczegółowe zadania mające bezpośredni wpływ na produkcję

Wymagania:

  • szybkość do uczenia się
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność w podanym okresie
  • samodzielność oraz zdolność o pracy w zespole
  • elastyczność, zaangażowanie, pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w kwocie 250 euro od osoby lub 300 euro od pary
  • zatrudnienie od II połowy listopada do końca maja 2020
  • legalne warunki zatrudnienia
  • wdrożenie w obowiązki
  • uniform służbowy
  • dofinansowanie do posiłków w barze pracowniczym
  • ubezpieczenie
  • opieka koordynatora

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca na produkcji lodów, Hanower 2020”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 2865bdf536a39a67

6 komentarzy na “Bez języka praca Niemcy dla par na produkcji lodów 2020 od zaraz Hanower”

  1. Patrycja2612 na 6 listopada 2018 @ 22:56

    Jestem zainteresowana wraz z partnerem. Proszę o kontakt 533675665

  2. Jestem zainteresowana ofertą od m-ca 1/2019 tel.885108165

  3. Krzysztof Wojtowicz na 13 listopada 2018 @ 10:17

    Jestem zainteresowany tą pracą.Pozdrawiam Krzysztof Wójtowicz

  4. Sebastian 222 na 17 listopada 2018 @ 16:17

    Witam. Jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt +48729535906

  5. Krzysztof kornijaszek na 27 listopada 2018 @ 17:49

    Witam, wraz z moją narzeczoną jesteśmy zainteresowani tą ofertą jesteśmy gotowi do pracy od zaraz proszę o kontakt 531404886

  6. Agata Jarzembowska na 8 stycznia 2019 @ 17:10

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana tą ofertą pracy i mogę zacząć pracę od zaraz proszę o kontakt pod nr tel +48 605 159 964 lub Email agatorek74gno@wp.pl