€ 11,45/h +zakwaterowanie

Bez języka praca Niemcy dla par sortowanie odzieży od zaraz Cottbus 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 marca 2019 05:17

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie z Cottbus dla par również bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Miejsce zatrudnienia: Cottbus, Niemcy

Zarobki: 11,45 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca o charakterze fizycznym przy taśmociągu
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ręczne sortowanie ubrań używanych pod kątem jakości

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • sprawność fizyczna, zdolności manualne
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • sumienność, staranność, zaangażowanie
  • atutem będzie doświadczenie
  • brak nałogów lub problemów zdrowotnych
  • dobry wzrok
  • mile widziana umiejętność rozróżniania materiałów

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki
  • opiekę koordynatora oraz pierwszy tydzień pracy pod jego opieką
  • odzież roboczą
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 3665c8e3fe9478ae

9 komentarzy na “Bez języka praca Niemcy dla par sortowanie odzieży od zaraz Cottbus 2019”

  1. dariamalkiewicz na 18 marca 2019 @ 11:30

    Dzień dobry, czy jest możliwość uzyskania numeru telefonu w celach kontaktowych?
    Z wyrazami szacunku,
    Daria Małkiewicz

  2. juraszagan na 19 marca 2019 @ 12:25

    Witam,
    Prosze o kontakt pod nr tel 792 207 760

  3. Kamil9777 na 19 marca 2019 @ 13:23

    Wraz z 2 osobami jestem zaiteresowany od początku Kwietnia jesli była by taka możliwość kontakt Kamiltokarskihg97@gmail.com

  4. Werka123 na 19 marca 2019 @ 18:34

    Proszę na meila się odezwać weronikakluczyk0@gmail.com

  5. robert050668 na 21 marca 2019 @ 12:35

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z partnerką. Proszę bardzo o kontakt pod numerem telefonu 888064490. Pozdrawiam

  6. brodzinski.mateusz na 23 marca 2019 @ 23:01

    Witam, wysłaliśmy cv na wskazany adres mailowy. Ja dobrze posługuję się językiem angielskim, a moja dziewczyna mówi bardzo dobrze po niemiecku (6 lat mieszkała z mamą pod Monachium), pracowała też kilkukrotnie na terenie Niemiec. Jesteśmy gotowi do wyjazdu praktycznie od zaraz. Interesują nas oferty pracy z tego miasta, oraz z całego rejonu przygranicznego. Oboje mamy prawo jazdy kategorii B, posiadam nowy samochód, możliwy także do użytku służbowego (za dopłatą).
    Serdecznie Pozdrawiam
    Mateusz Brodziński

  7. Proszę o kontakt dwie osoby 660335512

  8. AdrianD1985 na 6 maja 2019 @ 19:35

    Witam mam fajną ekipę do pracy – min 4os
    Proszę o kontakt
    adriandojas@gmail.com

  9. Magdalena36 na 2 sierpnia 2019 @ 11:54

    Witam serdecznie, jesteśmy zainteresowani pracą, wysłaliśmy cv wraz z LM. Można prosić o nr kontaktowy do firmy?. Nasze namiary magdalena.jab83@op.pl 513615139