€ do uzgodnienia

Bez języka praca Niemcy kierowca kat.B-kurier Monachium przy doręczaniu przesyłek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2015 01:51

Proponujemy pracę w Niemczech od zaraz na stanowisku kuriera. Oferta z Monachium dla kierowcy kat.B bez znajomości języka i doświadczenia przy dostarczaniu paczek.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Monachium

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca podzielona jest na etapy:

1. Prace magazynowe, odebranie towarów, załadunek na samochód służbowy
2. Dostarczenie przesyłek do odbiorców, pilnowanie potwierdzeń odbioru
3. Raportowanie wykonanych zadań

  • Inne prace np. sprawdzanie samochodu itp.

Oczekiwania:

  • przynajmniej 2 lata posiadania prawa jazdy kat.B
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na terenie Niemiec
  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy kuriera
  • umiejętność obsługi klienta
  • kulturalność, komunikatywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Oferta:

  • zatrudnienie w pobliżu Monachium
  • pracodawca zapewnia płatne lokum
  • uniform oraz samochód służbowy
  • dobre stawki godzinowe
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Wiadomość kontaktową prosimy przesłać na adres: horecahr.816418@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/kurier-niemcy-id263833.html

ID ogłoszenia: 72054be58bd7924a

7 Odpowiedzi na “Bez języka praca Niemcy kierowca kat.B-kurier Monachium przy doręczaniu przesyłek”

  1. adamus1970 na 22 stycznia 2015 @ 22:26

    jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt posiadam prawojazdy B.C 667450710

  2. patryk.liwocha na 24 stycznia 2015 @ 23:55

    witam. jestem zainteresowany ta praca. posiadam prawojazdy kat. B 3 lata. prosze o kotakt telefoniczny 570 189 507

  3. Witam.Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdami.Prawo jazdy posiadam ponad 4 lata.Proszę o kontakt 796-234-033

  4. Honorata55 na 26 stycznia 2015 @ 18:05

    Witam, jestem kierowcą z długoletnim stażem ok 16 lat bez wypadkowym ..proszę o kontakt 883624689.

  5. Witam jestem zainteresowany pracą, mam doświadczenie jako dostawca busem, prawo jazdy kat. B ok. 5 lat..
    Tel. kontaktowy: 534-043-027.

  6. Andrzej.1a na 29 stycznia 2015 @ 17:11

    Aktualnie przebywam w Speyer. moge podjac prace od zaraz. poaiadam auto. kat. BCD 0151 754 576 56

  7. jarek1296 na 3 lutego 2015 @ 11:37

    Mam prawo jazdy od 18 lat bez kolizji .Dorywczo dorabiałem jako kurier w Poczcie Polskiej . J niemiecki w stopniu komunikatywnym .Tel. 723927625