€ 2000-2800/mc brutto

Bez języka praca Niemcy na magazynie sprzętu RTV dla par od zaraz Bremen 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 marca 2021 03:28

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie ze sprzętem RTV. Zatrudnienie 2021 dla par bez znajomości języka w hurtowni z Bremen na stanowisku pomocnika.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Pensja: od 2000 do 2800 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Wakaty: 10

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie jako pomocnik na magazynie ze sprzętem RTV
  • obowiązkiem będzie obsługiwanie wózka paletowego, bram, skanerów i komputera
  • pracownik zajmować się będzie zbieraniem i pakowaniem zamówień – głównie paletowanie, zabezpieczanie kartonem/folią
  • wprowadzane danych di systemu komputerowego, rozładunek dostaw

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • odpowiedzialność, pracowitość, sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy i nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • gruntowne przeszkolenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • prawo do płatnego urlopu i respektowanie tego przez pracodawcę
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 450 euro miesięcznie (cena dla par)

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV, na adres dostępny poniżej:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-rtv-od-zaraz-bremen-2021/

ID ogłoszenia: 780605b0d1fdaa60