€ Do uzg.

Bez języka praca Niemcy na produkcji kosmetyków od zaraz fabryka z Wuppertal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wuppertal
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 czerwca 2022 01:18

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Wuppertal na produkcji kosmetyków. Oferta pracy w Niemczech dostępna bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miasto: Wuppertal, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia + atrakcyjne bonusy na start!

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem jest praca na produkcji przy pakowaniu kosmetyków
  • pracownik będzie również zajmował się napełnianiem opakowań, obsługą taśmy produkcyjnej oraz wykonywaniem zadań magazynowych i porządkowych

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B oraz własne auto
  • zdolność do pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wydajność, solidność, pracowitość
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej – np.: za polecenie pracownika ok. 300 PLN, dodatek dla kierowcy 50 euro, za pełną frekwencję 400 euro kwartalnie, dodatek do transportu 80 euro
  • pracę na podstawie umowy tymczasowej na rok
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania na miejscu
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: https://bit.ly/praca-wuppertal

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/NOWY-PROJEKT-Produkcja-kosmetykow-i-perfum/72192/

ID ogłoszenia: 17162af2e782e6d7